Kurumsal Çözümler

M.I.C.E., UÇAK BİLETİ, VİZE ve TRANSFER birçok kurumsal firmanın organize etmekte sorun yaşadığı, her geçen gün ve yaklaşan zaman diliminde çözüm odaklı stresler yaşadığı görevlerdir.

Siz ne istediğinizi talep edin, biz sizin stresinizi üstünüzden alalım. Tek noktada, hiç dağılmadan bütün taleplerinize en uygun ve en hızlı cevap verecek şekilde, vizyonunuza, misyonunuza ve hedeflerinize ulaşmanızda ışığınız olalım… 

KURUMSAL / SEYAHAT ÇÖZÜMLERİ

FRİGTRAVEL  farkıyla, tüm kurumsal seyahat ihtiyaçlarınız çözüme ulaşıyor. Titiz çalışma prensibimiz, dinamik ekibimiz ve geniş hizmet seçeneklerimiz ile seyahatiniz boyunca her detayı sizin için düşünüyoruz. İster küçük bir aile işletmesi, ister uluslararası bir şirket olun, her bütçeye ve ihtiyaca göre çözüm üretiyoruz. Tüm yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizde hem sizlere, hem de müşterilerinize en yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.

 

UÇAK BİLETİ

 

FRİGTRAVEL'da istediğiniz yere, istediğiniz şekilde uçmanız için her şey düşünüldü. Şirketlerin seyahat politikaları ve özel yolcu istekleri doğrultusunda, en uygun uçuş planını oluşturuyoruz. Sefer ve ücret seçeneklerini önceden belirleyerek, size zaman kazandırıyoruz. Yönetim bilgilendirme raporlarımız ile seyahat harcamalarınızı detaylı olarak takip etme imkanı sağlıyoruz.

Acil durumlarda ve iş saatleri dışında ise " Frigtravel İletişim Hattı " ndan bize ulaşabilirsiniz
.

 

KURUMSAL KONAKLAMA

 

FRİGTRAVEL güvencesi ile konaklamada konforu ve kaliteyi yakalayın. İster yurtiçi, ister yurtdışı tüm iş ve tatil amaçlı seyahatlerinizde, farklı kategorilerde binlerce otel ve konaklama merkezi alternatifleri sunuyoruz. Erken rezervasyon kolaylığı, doğru seyahat planlaması, toplu satın almadan doğan maliyet tasarrufu ve daha birçok imkan sağlayarak, seyahati sizin için avantaja çeviriyoruz.

 

ARAÇ KİRALAMA & TRANSFER

FRİGTRAVEL varsa, ulaşım problem değil keyif demektir. Dünyanın dört bir yanındaki güvenilir ve profesyonel tedarikçilerimiz sayesinde, istediğiniz model aracı sizin için temin ediyoruz. Sayısız araç seçeneği sunarak, seyahat boyunca gideceğiniz her yere hem hızlı, hem de konforlu şekilde ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Şehir içi ulaşım ve transfer ihtiyaçlarınızda ise, dilerseniz özel şoförlü araç hizmeti sağlıyoruz.

 

VİZE İŞLEMLERİ

 

FRİGTRAVEL farkıyla, dünyanın neresi olursa olsun vizenizi cepte bilin. Başta Avrupa Birliği'ne üye olan devletlere Schengen vizesi olmak üzere, tüm yurtdışı seyahatlerinizde vizenizi zahmetsizce ve sıra beklemeden almanıza yardımcı oluyoruz.

Başvuru yapmak ve vizeniz için gerekli evraklar hakkında bilgi edinmek için bizi 0216 478 46 20 "Danışmanlık Hattımız" dan arayabilir ya da vize@frig.com.tr adresine mail atabilirsiniz

Not: Konsolosluklar tarafından yapılabilecek değişiklikler sebebiyle, vize başvurularında gerekli olacak evrak ve izlenecek prosedürlerin en güncel halini öğrenmek için lütfen "Profesyonel Vize Danışmanımız" ile iletişime geçin.

  • Schengen Ülkeleri
  • İngiltere Vizesi
  • Çin Vizesi
  • Amerika Vizesi
  • Afrika Vizesi
  • Rusya Vizesi
  • Dubai Vizesi