HAKKIMIZDA

Biz Kimiz

Şirket ünvanı ETİ EĞİTİM TURİZM VE SAĞLIK SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. olan FRİG TRAVEL 2006 yılı itibariyle TURSAB A Sınıfı 5284 Numaralı Acente belgesi ile faaliyetlerine başlamıştır.

Şirket ünvanından da anlaşılacağı üzere hizmet kanadı Eğitim, Turizm ve Sağlık olup, bu sektörlerde çözüm ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
2006 yılından itibaren kurumsal ve münferit misafir ilişkileri yönetimi ve memnuniyetine önem veren, başta FRİG TRAVEL, yurtiçi- yurtdışı turlar, münferit turlar , yurtiçi tatil, uçak bileti, kültür turlar, vize ve kişiye özel konseptlerde sizlere partnerlik yapmakta olup,
Şirketin bir diğer markası olan
jeotours ile kurumsal çalışmalar , firma organizasyonları M.I.C.E. konularında hizmet vermektedir.

 


Acente Bilgileri

Şirket Ünvanı ETİ EĞİTİM TURİZM VE SAĞLIK SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.
Seyahat Acentesi FRİGTRAVEL
Yetkili Denetim Mercii Türkiye Seyahat Acentaları Birliği - TÜRSAB
Türsab Belge No  A Grubu 5284
Vergi Dairesi  Erenköy
Vergi Numarası  3810389772

Neden frigtravel ?

En Uygun Fiyatlar

frigtravel 'da yapılan rezervasyonlar en düşük fiyat garantisi altındadır. Eğer aynı şartlarda farklı bir acentadan daha düşük bir fiyatla karşılaşırsanız, çağrı merkezimizi arayıp bizimle iletişime geçerek en iyi fiyat garantisinden yararlanabilirsiniz.

%100 Güvenli Alışveriş

Tüm bilgilerinizin güvenliği sağlamak için SSL sunucu sertifikalı ve gelişmiş yazılım altyapımız ile birlikte sizlere %100 güvenli alışveriş imkanı sunuyoruz. frigtravel , misafirlerinin kredi kartı bilgilerini hiçbir şekilde kayıt altında tutmaz ve ödeme esnasında kredi kartınızdan çekim yapılmadan önce bankanızdan gelen onay mesajını onaylamanız istenir.

Geniş Ürün Yelpazesi

Yurtiçi ,Yurtdışı  ve Kıbrıs'ta her bütçeye uygun tesislerle, en zengin tatil seçeneklerine sahip olan frigtravel ; misafirlerine konaklama, uçak bileti ve transfer hizmeti gibi farklı alternatiflerle, en iyi tesisleri en uygun fiyata sunmayı amaçlamaktadır.

Kaliteli Hizmet

Türkiye'de TÜRSAB'a kayıtlı A grubu acente üyesi olan ve 2006 yılından beri sektörde faaliyet gösteren ETİ EĞİTİM TURİZM VE SAĞLIK SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. bünyesinde bulunan frigtravel , her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı misyon olarak edinmiş ve bu amaçla sektörde fark yaratmayı amaçlamıştır.