ŞİRKETLERE ÖZEL ARAÇ KİRALAMA

FRİGTRAVEL ile günlük, haftalık veya aylık araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

FRİGTRAVEL araç kiralama hizmetleri, klasik araç kiralama kalıplarının dışında bir hizmeti size ve misafirlerinize sunuyor.

Rent A Car sektöründe en yaygın ve bilinen yöntem günlük araç kiralamadır. 1 günden 30 güne kadar ki kiralamaları içeren günlük oto kiralama branşı ekonomik ve pratik oluşu sebebi ile her geçen gün daha yoğun rağbet görmektedir. Sadece birkaç adımda hızlıca rezervasyonunuzu gerçekleştirebilir, güvenli ve ekonomik araç kiralama ihtiyacınızı memnuniyetle sağlayabilirsiniz.

FRİGTRAVEL olarak diğer hizmetlerimizden bazıları; transfer hizmeti, şoförlü araç kiralama,  uzun dönem araç kiralama, aylık araç kiralama, günlük araç kiralama gibi tam olarak hangi hizmete ihtiyacınız varsa en iyi şekilde bu hizmeti sunmaktayız.

Kampanyalarını dönemsel ve yerel taleplere göre belirleyen ve ideal olmayanı değil ideal olanı sizlere sunan bir kiralama firması olarak hizmet vermekteyiz.

Araç Kiralama birçok sebepten ötürü cazip! Gerek kişisel , gerek kurumsal seyahatleriniz için en ekonomik ve en pratik çözümdür.

FRİGTRAVEL olarak sizlere üst seviyede memnuniyet duyacağınız, müşteriden çok misafir olarak karşılanacağınız  cazip bir araç kiralama işlemi vaat ediyoruz. Ne zamanınız ne de paranız boşa gitmesin. Gelin, araç kiralama keyfini bizimle yaşayın.