Kişiye Özel Turlar

Hayalinizdeki tatili planlıyoruz…
Frigtravel'ın kişiye özgü tatil seçenekleri hazırlayan özel departmanı gitmek istediğiniz o muhteşem tatili siz ve sevdikleriniz için planlıyor. Seyahat uzmanlarımızın her detayı kuyumcu titizliği ile çalışarak hazırladığı özel seyahat programı ile unutulmaz bir tatilin kapısını aralayacaksınız. Birbirinden keyifli rotalara yapacağınız yolculukta mutlu anların tadına varacak ve Frigtravel'ın hizmet kalitesine yakından tanık olacaksınız.
Sizi dinliyoruz…
Uzmanlarımız sizinle ön görüşmeyi yaptıktan sonra seyahat beklentilerinizi analiz edip sizin için en doğru rotaları çizmeye başlıyor.
En güzel tatil için çalışıyoruz…
Seyahatinizin her aşamasını planlayan uzmanlarımız gittiğiniz coğrafyada dilediğiniz otel ve uçuş seçeneklerini, rehber talebinizi ve transfer detaylarını belirleyerek alternatifler oluşturuyorlar.
En doğru bilgiler…
Gideceğiniz coğrafyaya özgü bütün bilgileri sizinle paylaşıyoruz. Görülecek yerler, gastronomi zenginlikleri, alışveriş imkanları, eğlence mekanları ve daha birçok ayrıntı…
Tatilde de yanınızdayız…
Tatiliniz sırasında oluşabilecek yeni ihtiyaçlara göre uzmanlarımız sizi yönlendirmeye devam ediyorlar. Memnuniyetinizi maksimum düzeyde tutmak için her an yanınızda olmayı önemsiyoruz.

TALEP FORMU