Gruplara Özel Seyahatler

TATİL GRUBUNUZ HAZIRSA BİZ BAŞLIYORUZ!

Frigtravel'da  “Kapalı Gruplar” için de pek çok seçenek olduğunu biliyor muydunuz? Hazırladığı özgün programlar ile “kişiye özel” tatil anlayışında fark yaratan Frigtravel şimdi de kapalı gruplar için birbirinden keyifli seyahat seçenekleri sunuyoruz. Üstelik kendi grubunuzun ihtiyaç ve beklentilerine göre sizi en doğru şekilde yönlendirerek unutamayacağınız bir tatil paketi hazırlıyor.

Frigtravel'ın  uzman seyahat danışmanlarının çizdiği rotalardan birini seçebilir veya onlarla konuşarak kendi isteklerinize uygun bir paket program hazırlayabilirsiniz. Eğitim odaklı bir seyahat mi yoksa alışveriş yüklü bir tur mu istiyorsunuz? Müzeler mi sizin için önemli yoksa damak çatlatan lezzetler mi? Kararı siz verin biz planlayalım.

Meslek birlikleri, dernek, oda ve kulüp üyeleri, sendikalar, arkadaş, okul grupları, şirket çalışanları ya da şirketlerin müşterileri, aynı apartmanda veya sitede oturan sakinler, v.b. farklı özellikteki sosyal gruplar için seyahat uzmanlarımızla istibata geçebilirsiniz. Siz kimlerle nasıl bir tatile gitmek istediğinizi söyleyin biz çalışmaya başlayalım! Yapmanız gereken tek şey; Frigtravel'ı aramak…

Uygarca SEYAHAT...

 

TALEP FORMU